Мангал на 8 шампурів,з боковими столиками,решіткою для гриля та підставкою для дров.Товщина металу 3мм, усилений ребром жорсткості. Розмір робочої частини мангалу 600×230×140мм.Столик 230 мм.Висота усього мангалу 650 мм.Вага 19кг.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | No brand |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Мангал |
| Тип топлива | Древесный уголь, дрова |
| Конструкция | Сборно-разборная |
| Форма | Прямоугольная |
| Вместимость шампуров | 8 (шт) |
| Материал корпуса | Сталь |
| Толщина корпуса | 3 мм |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Наличие дополнительной полки | 2 (шт.) |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 600 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Высота | 140 мм |
| Вес | 18 кг |
Информация для заказа
- Цена: 2 000 ₴



