Використовується при проведенні земляних та інших робіт.
- Вага:0.6 кг
- Висота, мм:580
- Ширина, мм:150
- Довжина робочої частини, мм:190
- Рейкова сталь Mn50
- Чорне порошкове фарбування
- Дерев'яна ручка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Матеріал ручки | дерево |
| Тип лопати | Штикова |
| Довжина леза | 205 мм |
| Ширина леза | 105 мм |
| Робоча частина | |
| Матеріал робочої частини | Сталь |
| Рукоятка | |
| Довжина рукоятки | 400 см |
| Вага лопати | |
| Вага | 0.8 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 230 ₴

