Секатор Mastertool 14-6108 190мм зріз косий 10мм
Застосовується для обрізки кущів, тонких гілок і сучків. Виготовлений з високоякісної вуглецевої сталі. Оснащений металевими фарбованими ручками. Має фіксатор лез.
• леза зі сталі Mn65
• твердість HRC 50-56
• металеві пофарбовані ручки
• фіксатор леза
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Mastertool |
| Країна виробник | Китай |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Форма леза | Вигнута |
| Твердість ріжучого леза | 56 HRC |
| Максимальний діаметр реза | 10 мм |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Загальна довжина | 190 мм |
| Вага | 0.273 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 230 ₴



